Сталекс – яким має бути правильний манікюрний набір

Якість манікюру залежить не тільки від навичок майстра. Важливу роль відіграють самі інструменти. Саме тому досвідчені фахівці з манікюру вибирають набори фірми Сталекс. Широкий асортимент якісної продукції дає змогу підібрати інвентар як для домашнього використання, так і для салону краси.

Купити манікюрні інструменти можна на сайті виробника, де представлений великий асортимент виробів. Тут є все необхідне для обробки нігтів, кутикули, приведення рук і ніг до ладу. Крім щипчиків, ножиць, лопаток і пилок у каталозі представлені лампи для нарощування нігтів, гель-лаки від відомих брендів.

Що входить до набору

Залежно від виду та комплектації манікюрний набір може формуватися таким чином:

  • Ножиці. Універсальні або спеціалізовані, наприклад, тільки для зрізання шкіри.
  • Кусачки. Розмір ріжучої частини може змінюватися від 3 до 17 мм. Також розрізняються за дизайном.
  • Пінцет. Залежно від призначення може бути прямим, зі звуженими або загнутими крайками.

Крім цих трьох позицій у манікюрному наборі присутні різні лопатки, пилки, полірувальники, палички. Важливою частиною будь-якого набору є футляр. Він забезпечує зручне та правильне зберігання, захищаючи інструмент від пошкоджень.

Переваги Staleks

Манікюрні набори Сталекс мають цілу низку незаперечних переваг. Перелічимо лише основні з них:

  • Тривалий термін служби. Під час виробництва використовується високоякісна хірургічна сталь, що гарантує довговічність і надійність.
  • Ручне заточування. Працювати інструментами Сталекс легко й безпечно.
  • Широкий асортимент. Можна вибрати як професійний варіант з розширеними можливостями, так і набір для домашнього використання з 4-5 предметів.
  • Гіпоалергенність. При виробництві використовуються якісні, сертифіковані матеріали, абсолютно безпечні для здоров’я.

Компанія Сталекс постійно працює над вдосконаленням свого інструменту, з кожним роком роблячи його більш зручним і надійним.

Як вибрати

Перш ніж придбати манікюрний набір, необхідно звернути увагу на його комплектацію. Не варто переплачувати за інструменти, які ніколи не будуть вами використовуватися. Для простого домашнього догляду цілком достатньо базового варіанту, що складається з ножиць універсального призначення, кусачок, пилочки та шабера. З його допомогою можна самостійно відкоригувати довжину і форму нігтів, обробити кутикулу.

Для тих, хто займається nail-дизайном і нарощуванням нігтьових пластин, необхідні набори з професійної серії. До них входять різні лопаточки, пилки для нарощених нігтів, полірувальники, кусачки особливої форми. Інструменти з таких серій здатні витримувати багаторазові стерилізації, оброблення спеціальними дезінфекційними засобами.

На додаток до основного набору також можна придбати мініваріант з ножиць, пилочки та пінцета для носіння в сумці. Він буде у пригоді в дорожніх умовах, коли необхідно підрізати задирок або підпиляти зламаний нігтик.