Естетичний портал - професійно про красу
Мова
Підбираємо зачіску під форму обличчя

Підбираємо зачіску під форму обличчя

Вибір зачіски – це досить важливий момент для кожної дівчини та жінки. Ідеальний образ завжди повинен починатися з тих елементів, які вам, безсумнівно, пасують. Форма обличчя є важливим визначальним фактором при виборі зачіски, оскільки вона сприяє тому, щоб візуально підкреслити ваші переваги й додати зовнішньому вигляду більшої чарівності. Правильно підібрати зачіску під форму обличчя досить нескладно, якщо знати основні правила.

Овальна форма обличчя

Для неї характерні довгуваті обриси, і плавні закруглені лінії. Цей тип обличчя вважається найбільш універсальним щодо вибору зачісок і макіяжу.

Овальна форма обличчя практично не має протипоказань при підборі зачіски. Тому можете сміливо вибирати те, що вам припаде до душі. Правильним рішенням будуть довгі стрижки та розпущене волосся, що спадає. Власницям цього типу обличчя прекрасно підходять чубчики, вибір яких величезний: косі, прямі, вкорочені, рвані й інші різновиди.

Також варто звернути свою увагу на стрижку каскад, коротке і подовжене каре, різні види локонів, пляжні хвилі, багатошарові стрижки. Вони прекрасно підкреслять вашу зовнішність.

Кругла форма обличчя

Така форма обличчя характеризується приблизно однаковою шириною лоба, підборіддя і вилиць. Плавні та округлі лінії переходу надають такому типу обличчя якусь дитячу привабливість.

При круглій формі обличчя варто уникати прямих густих чубчиків, бо вони будуть надмірно підкреслювати округлість обличчя. Всякого роду локони, хімічні та біозавивки також не стануть гарним вибором. Відмовитися потрібно від стрижок з довгими кінцями на скронях, від прямих ліній і рівномірних проділів, і також від коротких стрижок. Однотонного фарбування необхідно уникати, оскільки воно ще більш підкреслить округлість обрисів.

Важливим завданням при виборі зачіски для круглого обличчя є саме наближення його до овальної форми. Тому варто звернути увагу на багатошарові стрижки та додання волоссю об’єму в районі маківки. Таким чином обличчя буде виглядати візуально більш витягнутим. Високі зачіски, наприклад, як кінський хвіст, також візуально подовжать обриси обличчя. Не варто забувати й про загальний об’єм копиці волосся, бо прилизані спадаючі пасма не складуть позитивної служби в корекції природних особливостей.

Якщо ж ви зважилися на чілку, то варто звернути увагу на асиметричні й косі. Зайва пишність в цьому випадку буде ні до чого, як і вкорочені варіанти прямих чубчиків.

Що стосується довжини, то потрібно віддати перевагу довгому волоссю, і довжині приблизно на рівні плечей. Подовжене каре може стати хорошим вибором.

Квадратна форма обличчя

Таке обличчя відрізняється рівномірною шириною лоба і підборіддя, а також різкими лініями переходу без округлостей.

Власницям цього типу обличчя не варто віддавати перевагу короткій довжині волосся, зачіскам з відкритим чолом, прямим спадаючим пасмам. Все це тільки надмірно підкреслить різкі переходи обрисів обличчя. Густі прямі чубчики і симетричні зачіски, укладене назад волосся – не найкращий вибір.

Щоб скорегувати таку форму обличчя, варто звернути увагу на косі чілки та асиметрію в зачісках. Чудово підійдуть локони, пляжні хвилі й інші способи завивання волосся, бо вони пом’якшують кутасті лінії та красиво обрамляють обличчя. Щоб підборіддя здавалося вужчим у співвідношенні з лінією лоба, варто надати волоссю об’єм біля коріння.

Для такої форми обличчя підійде будь-яка довжина волосся: від коротких до довгих. Вибираючи зачіску, важливо пам’ятати, що необхідною умовою є об’єм і відсутність зайвої гладкості та прилизаності.

Трикутна форма обличчя

Для форми обличчя у вигляді серця властиві незграбні лінії, гостре підборіддя і широкі вилиці.

Якщо ви володарка даної форми обличчя, то вам важливо пам’ятати, що головною метою при підборі зачісок для вас стає саме візуальне розширення нижньої частини обличчя і збалансування її з лінією лоба. У такому випадку варто відмовитися від рівних і пишних чубків, які візуально роблять лоб ще ширшим. З тієї ж причини не підійдуть хлоп’ячі стрижки й зачесані назад бокові пасма. Небажано затягувати волосся в тугий пучок або хвіст.

Щоб реалізувати основне завдання збалансування ліній підборіддя і чола, необхідно віддавати перевагу різним трапецієподібним стрижкам, каре і боб-каре. Чудовим вибором стануть локони, хвилі, гофре та інші види завивання волосся. Вони надають об’єм, і контраст між вузьким підборіддям і широким чолом не буде так яскраво виражений.

Якщо ж ви вирішили вибрати для себе чілку, то кращим варіантом стануть косі, філірувані, прямі та довгі варіанти.

Власницям довгого волосся варто подбати про об’єм, гарним варіантом може стати попрядене текстурування.

Видовжена форма обличчя

Для цієї форми характерна витягнутість обрисів, а лоб, вилиці й підборіддя мають приблизно однакову ширину.

Щоб скорегувати особливості даної форми обличчя, волоссю рекомендується надавати додатковий об’єм. Для цього підійдуть спеціальні засоби по догляду за волоссям, які допомагають створювати прикореневий об’єм і особливі види зачісок. Такими зачісками можуть стати локони, гофровані або текстуровані пасма, хвилі, різні види завивання волосся. Варто звернути увагу на багатошарові та каскадні стрижки.

Краще уникати довгих пригладжених пасм і прямих проділів, оскільки це лише додатково підкреслить зайву видовженість обличчя. Замість цього чудовим вибором стануть прямі, косі та густі чубчики, які прикриють лоб і внаслідок чого зроблять обличчя більш мініатюрним.

Що стосується довжини волосся, то краще віддати перевагу середній довжині, або ж в міру короткій. Подовжений боб з пишним чубчиком – стане чудовим рішенням.

Ромбоподібна форма обличчя

Цей тип обличчя відрізняють широкі та виражені вилиці, а також досить вузькі лінії лоба і підборіддя.

Щоб скорегувати особливості даного типу обличчя та наблизити його обриси до овалу, слід візуально збільшити ширину лоба внаслідок прикореневого об’єму і зачісок. Як і з видовженим типом обличчя, для прикореневого об’єму можна використовувати спеціальні засоби по догляду за волоссям. Різні начісування, пишні зачіски й плетіння – стануть відмінним вибором для власниць даної форми обличчя. Варто звернути увагу на пишні прямі чубчики, які зроблять лінію чола набагато ширшим та урівноважать лінію вилиць. Також відмінно виглядатимуть рівні та косі чубчики.

Необхідно уникати зачісок з відкритим чолом і зачесаним назад волоссям, оскільки це підкреслить асиметрично випираючі вилиці.

В цілому, при виборі довжини немає чітких обмежень, вона може варіюватися від довгих до коротких, але при цьому потрібно уникати гладкого і рівного волосся – це явно не варіант для дівчат з даним типом обличчя.

Тут будуть мати гарний вигляд локони, різні хвилі й гофре. Класичний боб і інші види каре – є відмінним варіантом стрижки в цьому випадку.

Розібравшись з особливостями вибору зачісок, враховуючи форму обличчя, можна створити для себе образ, який буде підходити саме вам. Пам’ятайте, незалежно від форми обличчя, за допомогою правильно підібраної зачіски можна легко приховати недоліки та підкреслити красу.


Анна БУНЯК

Фільтрувати за Тегом:

Схожі публікації: