Естетичний портал - професійно про красу
Мова

Як пройшов XXII Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу?

10.11.2019 - 11.11.2019

Место проведения: Україна, Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК "Олімпійський"

Организатор: Асоціація Бьюті Чемпіонатів і компанія Estet

Официальный сайт: https://championship.beautycup.org

Отчёт о мероприятии

10 і 11 листопада в НСК «Олімпійський» відлунав XXII Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. Два божевільні та дуже яскраві б’юті-дні залишаться надовго в пам’яті учасників і організаторів. Чим запам’ятався захід і чому цей Чемпіонат увійде в історію – читайте далі!

Чемпіонат України, організований компанією Estet та асоціацією АВС, об’єднав не тільки конкурсний рух, а й безліч локацій, стендів партнерів, яскравих фотозон. Дві сцени, на яких нон-стоп відбувалися різні шоу, не залишалися без уваги гостей.

На першій сцені в перший день відбувався Б’юті-марафон, на якому топ-фахівці нашої країни проводили майстер-класи та ділилися лайфхаками.

Другий день запам’ятався не менш, адже діалоги з головним редактором Beauty Hub не бувають нецікавими. Іванка Крижанівська довідалася про всі нюанси просування особистого бренду в Instagram у Анастасії Золотої, а також розпитала про історію успіху візажиста Олександра Кодака і секрети стиліста Катерини Черняк.

На головній сцені протягом двох днів у межах CIPA Inspiration Show дивували своїми образами зірки української естради. Гості спостерігали за роботою кращих візажистів, перукарів і стилістів України. Моделями для перевтілень стали зірки шоу-бізнесу: Міла Нітіч, СолоХа, Наталія Валевська, Лана Кауфман і Міла Рогоза. Після створення образів артисти порадували всіх виконанням своїх хітів.

У цьому році на Чемпіонат України з’їхалися конкурсанти з різних міст і регіонів країни. Спробувати свої сили і позмагатися приїхали навіть учасники на інвалідних візках, які привернули увагу преси та інших відвідувачів заходу. Дівчата змагалися за перемогу в номінації «Весільний макіяж» і навіть посіли призові місця.

XXII Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу в цифрах:

  • 2 070 учасників, які відвідали майданчик Чемпіонату;
  • серед них – 556 конкурсантів, 65 суддів-старійшин, 628 моделей і 821 відвідувачів;
  • 101 перше місце;
  • 295 вручених медалей за 1, 2 і 3 місця;
  • 38 партнерів і спонсорів, представників б’юті-бізнесу України.

«Вишенькою на торті» всього заходу став зафіксований рекорд України за кількістю учасників заходу і феєричне вручення свідоцтва. 2 070 осіб стали частиною офіційного рекорду, яку зареєструвала організація «Книга рекордів України».

Подяка

Організатори Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу висловлюють подяку всім, хто долучився до нашого масштабного дійства. Особлива подяка генеральним партнерам – Ann Bogdan Beauty Academy і торговій марці Komilfo.

Ми сподіваємося наступного року побачити ще більше щасливих облич, більше креативу, перемог і сяючих очей!

До зустрічі на XXIII Чемпіонаті України!