Естетичний портал - професійно про красу
Мова
Труси чоловічі: найголовніші види спідньої білизни
На правах реклами

Труси чоловічі: найголовніші види спідньої білизни

Чоловіча спідня білизна може бути дуже особистою темою. Усі ми її носимо, але майже ніхто не обговорює це. Найкраща спідня білизна для чоловіків повинна бути зручною, повітропроникною і добре підходити для будь-яких занять протягом дня.

Але як дізнатися, що вибрати?

Вибір в магазині чи в інтернеті може бути приголомшливим, тому ми хотіли б спробувати спростити вам це завдання. У цій статті ми розглянемо різні види чоловічої спідньої білизни та розповімо, на що потрібно звертати увагу при виборі стилю.

Боксери

Боксери-труси (так звані боксерські шорти) не просто так є класикою, вони надійні та універсальні. Ви точно знаєте, що отримуєте, коли вибираєте пару боксерів – це вільний крій і безліч варіацій кольорів і малюнків. Вони забезпечують повне покриття області тазу та є відмінним вибором для повсякденних прогулянок чи виходів у світ. Проте їхня вільна посадка означає лише те, що вони не забезпечують належну підтримку, що робить їх менш ідеальними для занять спортом або більш обтислого вбрання. Вони мають тенденцію збиратися на ногах або сповзати вниз по тілу, особливо у великих і високих чоловіків. Таким чином, боксери найкраще підходять як просто для домашніх посиденьок, так і для сидячої роботи, наприклад офісним працівникам.

Брифи

Функціонування трусів-брифів протилежне боксерам. Такі труси мають максимальну підтримку та щільне облягання, проте не забезпечують достатнього покриття ніг. Труси відомі своєю еластичністю (за умови, що вони виготовлені з якісної тканини). Це робить їх ідеальними для повсякденного активного носіння, а також для легкої спортивної діяльності. Хоча вони функціональні, але не найстильніші, тому що зазвичай бувають однотонними. Вони полегшують деякі проблеми, з якими стикаються великі та високі чоловіки, коли спідня білизна досить щільно облягає їх, але не всім вони подобаються через коротку довжину.

Труси-сліпи

Чоловічі сліпи є чимось середнім між звичайними короткими трусами й боксерами. Вони забезпечують щільне облягання та підтримку, сидять на стегнах приблизно посередині між першими двома моделями. Це трохи довші труси, але коротші за труси-боксери. Вони забезпечують додаткову повітропроникність у порівнянні з боксерами, що робить їх ідеальними під штанами для довгих днів у теплому офісі або під короткими шортами, коли влітку ви відправитеся на пікнік.

Фільтрувати за Тегом:

Схожі публікації: