Естетичний портал - професійно про красу
Мова
Beauty Hub запустив перший онлайн-журнал для фахівців б’юті-сфери PRO BHUB

Beauty Hub запустив перший онлайн-журнал для фахівців б’юті-сфери PRO BHUB

Ресурс Beauty HUB запустив перший спеціалізований онлайн-ресурс для всіх фахівців індустрії краси PRO BHUB. Онлайн-журнал складається з чотирьох розділів для косметологів, перукарів і візажистів, фахівців нігтьової індустрії та перманенту. У кожному розділі публікуються профільні публікації, авторами яких є висококваліфіковані спеціалісти.

Що таке PRO Beauty Hub?

Pro Beauty HUB – онлайн-простір, що поєднує в собі декілька напрямів вузької спеціалізації: косметологія (Cosmetology), нігтьова естетика (Nails), перукарське мистецтво і макіяж (Hair&MakeUp), а також перманентний макіяж (Permanent).

Основне завдання ресурсу – дати кожному фахівцеві того чи іншого б’юті-напряму компетентне, корисне для нього джерело інформації з актуальним наповненням. Статті в розділах щодня оновлюватимуться, поповнюватимуться як авторськими публікаціями фахівців, так і важливою інформацією від брендів, новинками б’юті-ринку і покроковими технологіями різних б’юті-процедур.

Публікації на PRO Beauty Hub створюють експерти, лікарі, фахівці тієї чи іншої галузі з великим досвідом роботи. Випускові редактори видання виконують роль консолідаторів, що об’єднують усю кваліфіковану інформацію в одному ресурсі.

«Сьогодні кожному з нас отримати необхідну інформацію завдяки інтернету зовсім не важко. Будь-яке питання, що цікавить людину, можна поставити Google і вмить отримати відповідь. Звучить непогано, але не для фахівця естетичної медицини, майстра перманентного макіяжу, візажиста або перукаря. Онлайн-ресурсів, які консолідують інформацію для фахівця б’юті-сфери – перукаря або, наприклад, візажиста, – немає. Майстри підписуються на сторінки брендів, своїх колег, блогерів. Але ми знаємо, що якість послуг і динаміка у будь-якій сфері (б’юті-індустрія не виняток) безпосередньо залежить від якості і актуальності, а також своєчасності отримуваної фахівцем інформації. Саме тому ми трансформували частину спеціалізованих друкованих журналів і перевели всі проєкти компанії Estet в єдину онлайн-платформу PRO BHUB, щоб у фахівця була можливість отримати найактуальнішу і найдостовірнішу інформацію на одному ресурсі у своєму смартфоні», – розповідає Іванка Крижанівська, керівник проєкту Beauty HUB.

Стежити за оновленнями можна також через акаунти в соціальних мережах Facebook, Instagram. Незабаром стартує запуск YouTube-каналів з корисним і якісним відеоконтентом для кожного з напрямів.

Для кого та про що будуть розділи PRO Beauty Hub?

Для фахівців естетичної медицини

PRO Cosmetology BHUB – професійне онлайн-видання навчального характеру для косметологів, лікарів естетичної медицини, дерматологів, дерматокосметологів, фахівців SPA-салонів, керівників косметологічних клінік і клінік естетичної медицини, салонів краси. Закрита спільнота для косметологів Cosmex стала частиною ресурсу PRO BHUB і трансформувалася в розділ PRO Cosmetology. Це, в свою чергу, дозволить потрапити у відкритий доступ цінній інформації від провідних фахівців естетичної медицини. У розділі також публікуються матеріали з таких відомих журналів, як Les Nouvelles Esthetiques і «Косметолог». Ми пишемо доступно і для досвідченого фахівця, і початківця. Автори наукових статей і публікацій прикладного характеру – авторитетні спеціалісти, чиї імена відомі не лише в Україні, але і за кордоном.

Для майстрів нігтьового сервісу

Друковане видання для спеціалістів манікюру та подологів «HAND & nails + Ногтевой сервис» трансформувався в розділ PRO Nails BHUB – онлайн-майданчик, створений для професіоналів нігтьової індустрії. Тут ви знайдете все, що може цікавити майстра нігтьового сервісу: секрети моделювання і дизайну нігтів, сучасні тренди, все про фізіологію, захворювання нігтів і їх діагностику. На сайті також буде багато актуальної інформації про подологію і менеджмент напряму.

Для фахівців перманентного макіяжу

На PRO Permanent BHUB ви знайдете бібліотеку статей про техніку перманентного макіяжу різних зон обличчя, методики дермопігментації. А також дізнаєтеся про роботу над помилками, бізнес і юридичні аспекти професії. Іншими словами, про все, що раніше майстри ПМ могли прочитати й дізнатись з друкованої версії видання Permanent, тепер буде можливість отримувати інформацію в більш зручному форматі.

Для візажистів і перукарів

Відомий журнал «Зеркало моды» та супутній йому YouTube-канал об’єдналися в єдину платформу. Розділ PRO Hair&MakeUp буде ідеальним джерелом натхнення і нових знань для makeup- і hair- гуру. Тут відомі візажисти та перукарі ділитимуться унікальними техніками, розповідатимуть про тренди і про те, як їх застосувати на практиці. А також для вас – детально про новинки брендів! Таку кількість корисної інформації для професіоналів раніше можна було знайти лише на спеціалізованих майстер-класах, а тепер це все у вашому смартфоні!

Фільтрувати за Тегом:

Схожі публікації: