Фалангові каблучки: види та особливості носіння

Фалангові каблучки – це прикраса на фалангу, яка може займати повністю палець або більшу його частину. Цей тренд розвивається досить стрімко, попри молоде походження. Якщо 10 років тому фалангові каблучки були в дивину, то сьогодні така прикраса стала повсякденною, особливо більш зручні її моделі.

Види каблучок на фалангу

Фалангові каблучки – це незвичні прикраси. Вони пасують не всім. Невдало підібрана, така каблучка може зіграти не на вашу користь. Щоб правильно вибрати і мати при цьому бездоганний вигляд, розберемося, які взагалі бувають фалангові каблучки?

  • Лонг-ринг. Каблучка лонг-ринг – практично пік розвитку цього стилю прикрас. Такий виріб може займати відразу 2 фаланги або одну, але повністю. Прикраса має дуже вишуканий вигляд. Її виконують у вигляді рослин або ліній, які повністю обвивають палець. Це робить прикрасу не тільки красивою, а й тематичною. Каблучка на одну фалангу досить зручна і може використовуватися повсякденно або для вечірніх виходів. Вироби на 2 фаланги – це прикраса для особливого випадку.
  • Міді. Міді – каблучка на одну з фаланг, у більшості випадків це верхня фаланга. Виріб не повинен бути масивним. Його носять на додаток з основною стандартною каблучкою.
  • Фалангова каблучка з ланцюжком. Прикраса для модних леді. Виглядає така прикраса як дві каблучки, які з’єднані тонким ланцюжком. Ці каблучки можуть одягатися на один палець або на два сусідніх, залежить від моделі.
  • Пружина. Каблучка на фалангу пружина – це прикраса у вигляді пружини. Вона може обвивати одну фалангу або весь палець. Її особливість у тому, що пружина має властивість розтягуватися. Внаслідок форми ви можете не переживати про розмір. З пружиною на фалангу потрібно бути акуратним. Виріб пасує витонченим рукам.
  • Незамкнуті. Каблучки на фалангу незамкнутого стилю – це широка прикраса, яка не повністю обвиває палець. Вона також може бути довгою, але не має замкнутого кола.

Правила носіння

Каблучки на фалангу – це незвичайна прикраса, до якої ми звикли. Її не завжди доречно одягати, десь можна переборщити або взагалі не потрапити в стиль. Існує кілька простих правил, що допомагають правильно використовувати прикрасу.

  1. Без фанатизму. Каблучки на фалангу можуть бути подвійні й відразу займають багато місця на руках. До них додають обручку або інші види каблучок, але з таким скупченням прикрас на одній руці потрібно бути акуратним. Їх не повинно бути занадто багато. У такому разі вам буде незручно, а вигляд матимете просто позбавлений смаку.
  2. Метал. Комбінація срібла та золота – це взагалі складно. Срібні каблучки краще поєднувати тільки зі срібними прикрасами, а золоті з золотими.
  3. Кількість. Якщо у випадку з концентрацією звичайних каблучок із фланговими не варто захоплюватися, то поєднання каблучок одного стилю заохочується. Фалангові каблучки можна й навіть потрібно поєднувати між собою, тож ви можете сміливо придбати 2 каблучки на 2 фаланги й не боятися перенасичення, а от чи варто додавати ще й стандартні каблучки на цю руку – читайте правило № 1.
  4. Ширина. Широкі каблучки пасують не всім і це треба визнати. Є певні будови рук, їхня масивність і навіть вік. Ці моменти потрібно враховувати при виборі каблучки, тоді ви матимете стильний і вишуканий вигляд.

Дотримуйтесь цих правил і вибирайте каблучку за своїм смаком і ви точно не прогадаєте! В інтернет-магазині Silverhill є величезний вибір каблучок, які ви зможете підібрати згідно з нашими порадами за доступну ціну!