Третій Міжнародний Конгрес хірургічного відновлення волосся в Україні

19.02.2022 - 19.02.2022

Место проведения: Україна, Львів, вул. Уласа Самчука, 16, Kilinski

Организатор: Всеукраїнська асоціація хірургічного відновлення волосся

Официальный сайт: https://ushrs.org/2022/ua

О конгрессе

Метою Міжнародного конгресу Української Асоціації хірургічного відновлення волосся є об’єднання фахівців, які працюють в Україні та закордоном для обміну досвідом.

Доповідачі з науковою базою та практичними кейсами з усього світу вже двічі ділились власним практичним досвідом аутотрансплантації, трихопігментації та трихологічного відновлення волосся на минулих конгресах у 2020-2021 роках.

Конгрес має на меті представити учасникам новітні розробки в області трихології, мікропігментації та трансплантології, а також поділитися передовими та інноваційними методами та знаннями щодо відновлення волосся з усього світу. Конгрес створить унікальний форум для обговорення та обміну думками між дослідниками та клініцистами з усього світу, оскільки сприяє поширенню останніх знань та досвіду, отриманого в результаті досліджень у сфері відновлення волосся. Завдяки обміну знаннями та інформацією програма включатиме захоплююче поєднання лекцій та практичних знань кращих спеціалістів у цій галузі.

Конгрес стане чудовим місцем для обміну інформацією з колегами з Бельгії, Нідерландів, Великобританії, Грузії, Єгипту, Туреччини, Аргентини, Іспанії, Греції, Мексики, Ірландії, України, Індії, Німеччини та Польщі, і ми сподіваємося, що він сформує платформу для координації нових партнерств для кар’єри з нашої країни.

Запрошуємо всіх, хто бажає розвиватися у сфері відновлення волосся, взяти участь у Третьому Міжнародному конгресі з хірургічного відновлення волосся в Україні 19 лютого 2022 року.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
download udemy paid course for free

Регистрация

+380 73 438-27-49

ushrs2020@gmail.com

https://ushrs.org/2022/ua#reg