Естетичний портал - професійно про красу
Мова

Другий Міжнародний Конгрес Хірургічного відновлення волосся в Україні

20.02.2021 - 20.02.2021

Место проведения: Україна, Львів, вул. Листопадового Чину, 8, конференц-зал BANKHOTEL

Организатор: Всеукраїнська асоціація хірургічного відновлення волосся

Официальный сайт: http://ushrs.tilda.ws/

О конгрессе

20 лютого 2021 року відбудеться Другий Міжнародний Конгрес хірургічного відновлення волосся в Україні.

Конгрес має на меті представити учасникам останні розробки в галузі трихології, мікропігментації та трансплантології, а також поділитися передовими та інноваційними методами та знаннями з відновлення волосся з усього світу. Завдяки обміну знаннями та інформацією, програма включатиме захопливу комбінацію лекцій та практичних знань кращих спеціалістів у цій сфері. Метою конгресу є створення унікального форуму для обговорень та обміну думками між дослідниками та клініцистами з усього світу, оскільки сприяє розповсюдженню останніх знань та досвіду, отриманих в результаті досліджень у галузі відновлення волосся.

Конгрес стане чудовим місцем для обміну інформацією з колегами з Єгипту, Туреччини, Аргентини, Іспанії, Греції, ОАЕ, України, Франції, Індії, Німеччини та Польщі і ми сподіваємось, що він сформує платформу для координації нових партнерських відносин для кар’єрного росту спеціалістів з нашої країни.

Зараз випадіння волосся являється однією з найбільш розповсюджених проблем, які торкаються більшу частину населення земної кулі. Технічний процес і шалений ритм нашого життя сприяють поглибленню та омолодженню цієї проблеми. Ми живемо в умовах щоденного стресу і шкідливого впливу навколишнього середовища, що негативно впливає на наше здоров’я і часто являється причиною різноманітних патологій волосся.

Ціллю Міжнародного конгресу «Української асоціації хірургічного відновлення волосся» є: об’єднання спеціалістів, які працюють в Україні та за її межами, для обміну досвідом.

Спікери з науковою базою та практичними кейсами з України, Польщі, Грузії, Ірландії, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Іспанії, Туреччини та Ізраїлю поділились минулого року власним практичним досвідом в аутотрансплантації, трихопігментації та трихологічному відновленні волосся на Першому міжнародному конгресі хірургічного відновлення волосся в Україні. Ми реалізували обговорення проблемних питань, які зустрічаються в трихології та аутотрансплантації волосся.

Вартість участі:

  • 200 € – до 15 лютого 2021;
  • 250 € – з 15 лютого 2021.

*Для членів Асоціації діє знижка.

Запрошуємо усіх хто хоче розвиватись у сфері відновлення волосся взяти участь у Міжнародному Конгресі хірургічного відновлення волосся в Україні 20 лютого 2021 року.

До зустрічі у місті Львів!

Регистрация

+380 73 438-27-49

[email protected]

http://ushrs.tilda.ws/register