Естетичний портал - професійно про красу
Мова

Перший Міжнародний Конгрес з відновлення волосся в Україні

22.02.2020 - 22.02.2020

Место проведения: Україна, Львів, вул. Грабовського, 11, "Citadel Inn" Hotel & Resort

Организатор: Всеукраїнська асоціація хірургічного відновлення волосся

Официальный сайт: http://ushrs-congress.tilda.ws

О конгрессе

22 лютого 2020 р. пройде Перший Міжнародний Конгрес відновлення волосся в Україні, який відбудеться у Львові.

Трихологія України однозначно потребує нових знань і розвитку. На конгресі приділять велике значення розробці і веденню нових методик по відновленню здоров’я волосся. Щоб трихологія в Україні за короткий час стала такого ж високого рівня як і в інших країнах. Величезними теоретичними і практичними напрацюваннями спеціалісти з передових країн у цій галузі поділяться з вами тільки тут, що дозволить успішно лікувати такі захворювання, як алопеція, гіпертрихоз і гірсутизм, себорейний дерматит, псоріаз. Ви дізнаєтесь про трансплантацію волосся від найкращих трансплантологів світу.

Наш конгрес – це унікальний захід, присвячений новітнім методам лікування, відновлення, трансплантації та мікропігментації волосся, який поділяється на два конференц-зали і розрахований на трихологів, лікарів-дерматологів, дерматовенерологів, дерматоонкологів, дерматокосметологів, сімейних лікарів, хірургів, онкологів, майстрів тріхопігментації та помічників трихологів, майстрів-перукарів, які дбають про здоров’я волосся своїх клієнтів.

В якості спікерів конгресу запрошені визнані вітчизняні та міжнародні експерти, провідні фахівці-практики в галузі дерматології, трихології, трансплантації, онкології, гінекології і навіть стоматології. Запрошені спікери з таких країн як Польща, Грузія, Ірландія, Іспанія, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Ізраїль та багато інших.

Програма конгресу розділена на 2 конференц-зали та зону Expo-Point

Перший міжнародний конгрес – головна подія року в сфері відновлення волосся в Україні! Не пропустіть!

Facebook

Instagram

Регистрация

+380 73 438-27-49

[email protected]