Естетичний портал - професійно про красу
Мова

Конференція для майстрів перманентного макіяжу ART of PMU

03.03.2020 - 03.03.2020

Место проведения: Україна, Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercurе Kyiv Congress

Организатор: Estet

Официальный сайт: https://permanent.bhub.com.ua/artofpmu

О международной конференции

3 березня 2020 року відбудеться спеціалізована конференція для майстрів перманентного макіяжу та мікропігментації, лінержистів, візажистів, косметологів.

Ця конференція для майстрів з досвідом і тих, хто тільки починає працювати в сфері перманентного макіяжу. Ми зібрали всю доступну інформацію з мікропігментації й даємо можливість підвищити кваліфікацію лише за один день!

Хочете розширити свою діяльність і відчувати себе в професії більш вільно? Тоді ми покажемо додаткові переваги перманентного макіяжу та джерела зростання фахівця в цій галузі. Наша конференція не залежить від брендів, тут немає «води» і реклами.

Що буде на конференції ART of PMU?

Вам пропонується огляд нових методик і технік, які ви впроваджуєте в свою професійну діяльність. Пройдуть корисні лекції з презентаціями, відео- та майстер-класами провідних експертів. Захід дотримується необхідного для майстра балансу теорії та практики.

Наші експерти: Надія Дмитрієва, Наталя Долгополова, Наталія Лесаб, Марія Михайлова, Наталі Масна і багато інших.

На одному майданчику виступлять найвідоміші викладачі й діячі PMU-індустрії, а також успішні власники студій і шкіл перманентного макіяжу. Кращі майстри України і зарубіжжя поділяться інноваціями в сфері перманентного макіяжу, косметології, фармацевтики, дерматокосметології.

На лекціях для майстрів перманентного макіяжу та мікропігментації ви знайдете для себе цікаву та корисну інформацію. По-перше, дізнаєтеся про нові техніки перманентного макіяжу, перекриття неякісного перманентного макіяжу, розглянете медичні аспекти невдалих процедур і особливості роботи на різних типах шкіри, підбору пігментів. По-друге, ми проведемо майстер-класи з ареоли, трихопігментації і комбінованої техніки. До того ж розглянемо і порівняємо різні тату-машинки, апарати для видалення і ремувер. Кожен знайде для себе багато цікавого.

На конференції пройде безкоштовна виставка провідних виробників обладнання та пігментів в галузі ПМ. Ви зможете поспілкуватися з колегами, дізнатися все про останні досягнення індустрії, протестувати обладнання, пігменти, анестетики, професійну косметику.

Чому конференція актуальна саме для вас?

Ви звернулися за адресою, якщо:

  •  Ви хочете бути в тренді
  •  Вас цікавить спілкування з лідерами індустрії
  •  Ви хочете поспілкуватися з колегами з усієї України
  •  Вам важливі презентації, відео та live-майстер-класи
  •  Шукаєте нові підходи і техніки в перманентному макіяжі
  •  Відчуваєте стан професійної кризи

Ця конференція для тих, хто реально хоче застосувати на власній практиці передові тренди та інновації 2020. Реєструйтесь і приєднуйтесь до нас! Програма формується, тому слідкуйте за оновленнями!

Ціна квитків – від 2300 до 3300 гривень.

Регистрация

+380 44 499-57-66; +380 67 007-57-66; +380 93 170-57-66; +380 50 076-57-66

[email protected]

https://permanent.bhub.com.ua/artofpmu