Натуральні нігті вже рідкість, адже більшість регулярно нарощує їх або покриває гель-лаком. І щоб усі ці дії були виконані правильно, майстер повинен знати анатомію нігтя. Адже ніготь виконує захисну функцію, а не лише є полем для дизайну.
У холодну пору року одним із найпоширеніших запитань, з яким стикаються косметологи, є догляд за сухою шкірою. Сухість і лущення шкіри дошкуляють багатьом. Як же боротися з цією проблемою?
Структура епідермісу: взаємодія з нервовою, імунною та ендокринною системами. Кератиноцити, меланоцити, клітини Лангерганса та клітини Меркеля: шкіра чи нервова система?
Про проєкт
EstPortal.com (Естетичний портал) – професійний ресурс, присвячений красі. Проєкт буде цікавим як фахівцям індустрії краси, так і її поціновувачам. Мета проєкту: надання максимальної економії часу на пошук необхідної інформації фахівцям індустрії краси та відвідувачам сайту.