Естетичний портал - професійно про красу
Мова
Дешеві косметичні засоби

Дешеві косметичні засоби

Дорогі косметичні засоби – данина моді чи очікування миттєвого ефекту? Красиві упаковки, знамениті бренди та обнадійлива реклама вічної молодості й краси після придбання лише одного крему, шампуню, маски… Чи варто їм вірити та чи справді існують чудеса косметології? Багато жінок, які користуються дорогою косметикою, помічають помітне поліпшення стану шкіри або волосся тільки на час, доки користуються певними засобами. Щойно чарівний тюбик закінчується, помітно різке погіршення. Варто подивитися на голлівудських дів, які, попри численні пластичні операції, й те, що вони можуть дозволити собі (найдорожчі новомодні засоби для догляду), мають набагато гірший вигляд, ніж звичайні жінки.

Як заощадити на косметиці?

Купуючи засоби для догляду, необхідно звернути увагу на його компоненти. Передчасне старіння, тьмяний колір волосся, бліда шкіра виникають через одну й ту саму причину – відсутність необхідних вітамінів і мінералів. Якщо подивитися на склад засобів від провідних виробників, то можна побачити, що вони виготовлені з хімічних сполук. Парадокс, але необхідний комплекс речовин зазвичай міститься саме в дешевих косметичних засобах. Нині працює ціла індустрія з виготовлення натуральних кремів і шампунів, що містять природні компоненти.

Як альтернативу можуть бути розглянуті вітаміни та олії, які продаються у звичайній аптеці. Ціна їх відносно аналогів із брендами в рази менша, а якість перевершує за всіма характеристиками.

Натуральні рослинні олії

  1. Олія льону. Містить необхідні для шкіри, що старіє, вітаміни F, E та A. Підійде для жінок, старших за 40. Її можна не тільки наносити як маску на шкіру або волосся, а й пити. Має не тільки косметичний, а й оздоровчий ефект. Рекомендується вживати всередину по одній столовій ложці вранці та ввечері щодня. Допомагає також впоратися з проблемою жирових відкладень, знижує вагу шляхом поліпшення обмінних процесів.
  2. Мигдалева олія. Підходить для всіх вікових категорій. Робить шкіру м’якою, живить корисними речовинами. Застосовується навіть для дуже чутливого типу шкіри.
  3. Реп’яхова олія. Про властивості цього дивовижного природного засобу знають майже всі. Його застосовують для лікування та профілактики випадіння волосся, надання віям густоти. Містить вітамін С, калій і кальцій.
  4. Касторова олія. Застосовується для поліпшення росту волосся, вій і брів. Утворює в клітинах кератин і зволожує шкірні покриви. Прибирає веснянки, пігментні плями. За регулярного використання зволожує й омолоджує.

Недорога натуральна косметика

Розкрученим фірмовим косметичним засобам можна знайти недорогу альтернативу.

  • Замість того щоб купувати дорогий тонік для зняття макіяжу з очей, поцікавтеся в найближчій аптеці про наявність трояндової води. Засіб можна наносити на обличчя навіть за чутливої та подразненої шкіри. За регулярного застосування відновлюється колір обличчя, зміцнюються капіляри.
  • Біла чи чорна глина. Найкращі оксиданти для будь-якого типу шкіри. Входить до складу відбілювальних і очищувальних засобів. Багата природними мінералами: кальцієм, фосфором, магнієм і азотом. Розгладжує зморшки. Застосовується під час профілактики та лікування целюліту.
  • Дігтярне мило. Найпопулярніший засіб гігієни та догляду за шкірою та волоссям минулого століття. Його використовували наші бабусі для лікування висипань і замість шампуню. Мабуть, у цьому крився їхній секрет розкішних кіс до талії. Сьогодні в салонах краси його використовують як антибактеріальний засіб після депіляції волосся в зоні бікіні. У косметичних кабінетах рекомендують для вмивання в разі проблемної шкіри. Знайти дігтярне мило можна в будь-якій аптеці.
  • Вітамін Е в капсулах. Можна приймати всередину для омолодження й відновлення процесів регенерації клітин в організмі. Використовується як компонент для нанесення маски на волосся разом із хною. Курс проводити 1-2 рази на тиждень.
  • Морська сіль. Корисна під час прийняття ванн. Занурювати у воду слід не тільки тіло, а й волосся. Рекомендується використовувати не рідше, ніж раз на тиждень. Помітно поліпшується стан волосся та нігтів.

Наталія ЧАЙКА – редакторка ESTportal, косметологиня

Фільтрувати за Тегом:

Схожі публікації:

  • Гіалуронова кислота

    Гіалуронова кислота – один із компонентів будь-якого живого організму. Але одне з найвдаліших наукових відкриттів, що дозволяє повернути молодість шкірі, це можливість використання гіалуронової кислоти в косметичних цілях.

  • Re[Sens] – перший український 100% sustainable бренд на ринку професійної косметики

    Бренд, що поєднує ставлення до чутливої екосистеми шкіри та ставлення до не менш чутливої екосистеми планети. Скоро про Re[Sens] заговорять у світі, як про найкращий приклад справді екосталого бренду, що впровадив нові екологічні рішення. В чому його унікальність?

  • Бренд Re[Sens]: інноваційна українська косметика для чутливої шкіри

    Косметичний бренд Re[Sens] поєднує інноваційний та соприродній підхід до догляду за чутливою шкірою, застосовуючи принципи нейрокосметики. Від біорозкладної упаковки до екологічних формул, цей бренд змінює уявлення про косметику. Подробиці від розробниці Юлії Гагаріної.