Естетичний портал - професійно про красу
Мова
TOP from Finland: всесвітньо відомі фінські бренди та франшизи
На правах реклами

TOP from Finland: всесвітньо відомі фінські бренди та франшизи

Фінляндія – це не тільки батьківщина Санта-Клауса, країна Тисячі Озер і земля казкових засніжених лісів. У цій північній країні з’явилося безліч успішних, відомих у всьому світі компаній, які принесли їхнім творцям величезні статки. Ми коротко розповімо про топові фінські торгові марки та комерційні проєкти, можливо, про деякі з них ви раніше не чули.

1. Nokia

Міжнародна корпорація, заснована 1865 року в промисловому фінському місті Тампере. Спочатку займалася виготовленням покришок для автомобілів (тепер це відомий бренд Nokian), переробкою деревини та хімічних матеріалів. До недавнього часу бренд був відомий завдяки своїм смартфонам і кнопковим телефонам, але в останні роки компанія переорієнтувалася на виробництво високотехнологічного обладнання для телекомунікаційних мереж, чим успішно займалася до 2000-х років.

2. Finlandia Vodka

Один із найвідоміших брендів міцного алкоголю у світі. Торгова марка була створена наприкінці XIX століття в невеликому фінському селі Раямякі місцевим підприємцем. Цікаво, що назву, яка дивує своєю простотою, обрали з кількох сотень варіантів. Крім кришталево чистого смаку горілки, виробник відомий оригінальним дизайном пляшки, що візуально нагадує крижину незвичної форми. В онлайн-супермаркеті MAUDAU можна дізнатися ціни на горілку Фінляндія.

3. Linux

Популярна в усьому світі операційна система, яка поширюється безкоштовно. Її створив фінський програміст Лінус Торвальдс на початку 90-х. Для цієї платформи було розроблено безліч програмних продуктів, які є повноцінною альтернативою Windows-аналогів.

4. Luhta

Цю фінську компанію, що спеціалізується на одязі та побутових товарах, було створено 1907 року культовим на той час місцевим дизайнером Віхторі Лухтаненом. Бренд має окремі лінійки стильного повсякденного та спортивного одягу. Продукція Luhta користується особливим попитом у країнах Скандинавії.

5. Honka

Створена у Фінляндії міжнародна корпорація займається проєктуванням приватних будинків із дерева, а також дизайном присадибних ділянок та інтер’єру. Раніше фірма була великим експортером деревини. Сьогодні її послугами користуються сотні тисяч клієнтів по всій Європі.

6. Tikkurila

Спочатку компанія випускала соняшникову олію, сьогодні це один із лідерів ринку лакофарбових матеріалів. Її виробничі потужності розташовані у 8 державах, а в 20 країнах було відкрито офіційні представництва. Великий вибір продукції, зокрема від фінських брендів, представлений у маркеті Маудау.

7. Angry Birds

Легендарна серія комп’ютерних ігор для “яблучної операційки” iOS, у якій віртуальні птахи, що випускаються з рогатки, вражають зелених свиней. Далеко не всі її фанати знають, що вона з’явилася на світ завдяки фінській команді розробників Rovio Entertainment. Уперше відеогру було представлено у 2009-му.

Фільтрувати за Тегом:

Схожі публікації:

  • Шампанське Bottega: все, що треба знати

    Шампанське – загальноприйнятий символ урочистого заходу та успіху. Це найкращий вибір для романтичного побачення, зустрічі з друзями та сімейної вечері. Але не кожне ігристе вино – зразок ідеального смаку.